Учнівська молодь поспілкувалася з представниками факультету №4

Представники факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ продовжують знайомити учнів випускних класів шкіл м. Одеси з професією юриста.

Так, професор кафедри державно-правових дисциплін Володимир Ярмакi зустрівся з випускниками Одеського НВК № 4 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів-гімназія” Малиновського району, відповів на запитання та пояснив умови вступу до університету.

Доцент кафедри трудового, земельного та екологічного права Ірина Григорецька в межах дії договору про співпрацю провела зустрiч-лекцiю з випускниками Одеської спеціалізованої школи №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Київського району.

Доцент кафедри державно-правових дисциплін Микола Юрченко продовжив практику проведення профорієнтаційних зустрічей з учнями шкіл Малиновського району та зустрівся з випускниками Одеської загальноосвітньої школи № 103 І-ІІІ ступенів.

Разом з цим, представник студентського самоврядування Валентина Поварчук провела зустріч із випускниками Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області, де відповіла на всі запитання щодо вступу на навчання до нашого вишу.