Учні одеських шкіл поспілкувалися з представниками факультету № 4

ekrПредставники факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні зустрічі з учнями випускних класів шкіл м. Одеси.

index-jpgkeirТак, 14 березня доцент кафедри трудового, земельного та екологічного права кандидат юридичних наук Світлана Гоштинар та студентки 3-го курсу напряму «Право» Ірина Цапушел і Вікторія Біла зустрілися з учнями Одеського навчально-виховного комплексу “Гармонія” “Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – гімназії № 6” Одеської міської ради Одеської області.pirpp

Цього ж дня, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін кандидатом юридичних наук, доцентом Аллою Журавель було проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками Одеської загальноосвітньої школи № 46 І-ІІІ ступенів з професійним навчанням Одеської міської ради Одеської області.

Разом з цим, завідувач кафедри українознавства кандидат філологічних наук, доцент Олена Ситько та представник студентського самоврядування Олександр Боцул провели зустрічі з майбутніми абітурієнтами шкіл Суворовського району м. Одеси.

index-jpgekri rkieke   ukpu