Участь збірної жіночої команди ОДУВС на змаганнях з гандболу

15 березня 2017 року у рамках проведення XXV обласних студентських ігор відбулись змагання з гандболу (жінки), у яких взяла участь збірна команда Одеського державного університету внутрішніх справ.

cimg3755Спортивний захід пройшов у спортивній залі на базі Одеського державного екологічного університету і зібрав позмагатись 10 найкращих команд з м. Одеси.

cimg3754Представниці нашого вищого навчального закладу виклались на повну та показали добрий результат.

У кінцевому рахунку збірна команда Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 8-ме місце.

Усі гравці були нагороджені грамотами, які поповнять скарбничку спортивних нагород університету. Тож, бажаємо нашим спортсменкам наснаги, нових ігор та перемог.