Участь збірної команди ОДУВС у відбірковому матчі на «Кубок МВС України з футболу–2018»

10-12 вересня у місті Харкові збірна команда з футболу Одеського державного університету внутрішніх справ взяла участь у відбіркових матчах за право участі у турнірі «Кубок МВС України з футболу–2018».

sprptrТурнір був проведений на спортивно-тренувальному комплексі «Динамо-Арена». Шість закладів вищої освіти МВС України змагалися за першість: Харківський національний університет внутрішніх справ, Донецький юридичний інститут, Львівський, Луганський, Дніпропетровський та Одеський державні університети внутрішніх справ.

За результатами ігор команда ОДУВС вийшла у фінал та посіла почесне 2-ге місце.

Подібні спортивні заходи сприяють пропаганді здорового способу життя, допомагають формуванню справжньої корпоративності, здорового командного духу в колективах, укріпленню дружніх стосунків.

pansmrim rasek   index-jpgaekvr indexmnpo