Участь викладача іноземної мови у вебінарах

У період з 4 по 15 травня видавництво Pearson проводило «Pearson English Spring Days» – семінари, тренінги з 20 різними спеціалістами у сфері викладання іноземної мови для професійного розвитку, експертних порад та обміну думками.

????????????????????????????????????????Викладач кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Христина Павлюк взяла участь в онлайн тренінгах:

«How to teach engaging classes for exam success» (11.05.2020), де тренером виступала Billie Jago (автор екзаменаційних матеріалів Cambridge Exams, IELTS, PTE Academic), яка представила різні інструменти, а також навички та прийоми для проведення захоплюючих та мотиваційних іспитів, запропонувала викладачам різноманітні корисні ресурси, які допоможуть студентам досягти успіху на іспиті. Під час вебінару було обговорено, як забезпечити різноманітність типових екзаменаційних завдань.

????????????????????????????????????????«How to teach remotely with Roadmap» (14.05.2020). На цьому вебінарі Lindsay Warwick (тренер CELTA, автор підручників Gold Prelim B1, Gold Experience B1 та B2 +, Expert IELTS 6, Roadmap (A2 and A2+)) продемонструвала, як можна використовувати цифрові ресурси, щоб ефективно підготуватися для проведення онлайн-заняття, в якому студенти братимуть активну участь та досягатимуть успішних результатів у вивченні іноземної мови.

«The Garden of Words: How to help your students grow their vocabulary» (14.05.2020) з Rachael Roberts (тренер CELTA та DELTA), яка порівнює викладання лексики з садівництвом. «Ми можемо розсипати багато насіння (слова), але як нам зробити так, щоб вони потрапили на родючу землю? Як ми можемо допомогти учням поливати їх та приводити їх до плоду?», – говорить тренер. Під час вебінару були запропоновані деякі стратегії, які допоможуть студентам навчатися, запам’ятовувати та, в кінцевому рахунку, скористатися перевагами великих словників.

Після закінчення вебінару кожен учасник отримує сертифікат участі.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????