Участь вихованців ОДУВС у Відкритому чемпіонаті Одеси зі змішаних єдиноборств ММА

05 березня 2017 року відбувся Відкритий чемпіонат Одеси зі змішаних єдиноборств ММА, у якому взяли участь спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ.

Чемпіонат пройшов у спортивній залі ФСТ «Динамо» та зібрав позмагатись і продемонструвати свої навички біля 100 спортсменів.

0-02-05-455a7f7e9cb5cf302df008a4f3d500a6eb864177f3446e0a1d35ddc89239ae19_fullУ поєдинках зустрілись борці, які жадали вибороти перемогу, проте наші вихованці стали досить сильними суперниками.

Тож, у ваговій категорії 65 кг – курсант 1-го курсу факультету № 3 Віталій Козак посів 1-ше місце;

у ваговій категорії 70 кг – курсант 1-го курсу факультету № 3 Микола Граб також зайняв 1-ше місце;

у ваговій категорії 70 кг – студент 2-го курсу факультету № 4 Сергій Ільченко посів почесне 2-ге місце.

Зазначимо, що змішані бойові мистецтва – це вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьба, дзюдо тощо) та класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг), тож при такому різноманітті технік, демонструвати гарні результати досить важко.

Борці Одеського державного університету внутрішніх справ щоразу підвищують рівень спортивного розвитку, доводячи, що в нашому вищому навчальному закладі навчаються справжні чоловіки.