Участь у вебінарі “Online – Offline with Gateway 2nd edition”

img_2376img_2377Стрімкий перехід на дистанційну форму навчання показав переваги та недоліки цієї форми навчання.

3 червня 2020 року викладачі кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Лідія Швелідзе та Христина Павлюк взяли участь у вебінарі “Online – Offline with Gateway 2nd edition”, на якому методист видавництва “Macmillan” Інна Нестоїтер розповіла про те, як ресурси НМК Gateway 2nd edition допомагають побудувати навчальний процес у нових реаліях.

Також викладачі дізналися, як підготувати цікавий та ефективний урок, не витрачаючи на це багато часу; як знайти баланс між заняттями онлайн та самостійною роботою студентів оффлайн; як забезпечити зворотній зв’язок; як переконатися, що студенти успішно засвоїли навчальний матеріал.