Участь у он-лайн конференції «Як зміни до Виборчого кодексу вплинуть на політичну кон’юнктуру в Україні?»

snimok_ekrana_2020-05-07_v_16-07-3707 травня в рамках Клубу активної громади Інституту “Республіка” відбулася он-лайн конференція на тему «Як зміни до Виборчого кодексу вплинуть на політичну кон’юнктуру в Україні?», яку проводив експерт з політики та місцевого розвитку Олександр Солонтай.

snimok_ekrana_2020-05-07_v_16-28-58У конференції взяли участь представники кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, а саме: завідувач кафедри підполковник поліції Максим Корнієнко та доцент кафедри підполковник поліції Алла Пишна.

Під час он-лайн обговорення підіймались питання щодо виборчого процесу в територіальних громадах, зокрема необхідність суми виборчої застави, партизація громад, виборча застава для громад, зменшення виборчої квоти, зміни форми бюлетеня, ліквідація районних рад шляхом неоголошення виборів, право одночасного висування як в мери міста, так і в якості депутата міськради та суміщення основної діяльності з представництвом у місцевих радах.