Участь представниці ОДУВС у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Українська мова»

16-17 березня 2017 року студентка 1 курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Ірина Цапушел взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова».

a42Захід проходив у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Студенти з’їхалися зі всієї України.

Перший тур олімпіади передбачав виконання письмових завдань. Потім студенти факультету філології й журналістики ім. М. Стельмаха представили увазі присутніх гостей святковий концерт, а ведучі розповіли глядачам про визначні історичні місця Подільського краю.

ihjiroxk04cНаступного дня учасники демонстрували ораторське вміння в межах усного туру. Під час публічних виступів студентів журі стежило за дотриманням норм сучасної української літературної мови, доречністю використання міміки та жестів і невимушеністю мовної поведінки.

Далі для юних знавців слова було організовано екскурсію до Музейно-просвітницького центру педуніверситету.

На завершення всі студенти отримали сертифікати про участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова», а переможці були нагороджені дипломами та грамотами від організаторів заходу.