Участь студентки ОДУВС у Відкритому кубку Європи з макотокай карате

18 та 19 листопада 2017 року у місті Монтекатіні-Терме (Італія) пройшов Відкритий кубок Європи з макотокай карате в розділі куміте і ката, у якому взяла участь студентка Одеського державного університету внутрішніх справ.

Студентка 1-го курсу факультету № 4 ОДУВС Анастасія Левицька  виступила у розділі куміте у віковій категорії 15-17 років до 50 кг та посіла 3-тє місце. Виступивши у розділі ката у цій же віковій категорії, Анастасія увійшла у 8-ку кращих.

Макотокай карате – це повноконтактне бойове мистецтво, поширене в 45 країнах світу. Дане бойове мистецтво прекрасно підходить для силової підготовки майбутніх правоохоронців, включає в себе прикладний розділ, елементи якого можуть використовуватися співробітниками правоохоронних органів при несенні служби.

Основна відмінність макотокай карате від інших видів карате в тому, що воно більш адаптоване до реального життя. Його можуть застосовувати в своїй службі поліція, прикордонні війська, Національна гвардія.

Тож, вітаємо нашу вихованку з гідним результатом та бажаємо й надалі вражати усіх своїми спортивними досягненнями!