Участь студентів ОДУВС у турнірі з конституційного права

У Міжнародний День захисту прав людини в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області відбувся турнір з конституційного права України.

img_2838-min-1img_2852-minСтуденти Одеського державного університету внутрішніх справ продемонстрували свої знання щодо змісту Основного Закону нашої держави, а також прав та обов’язків, закріплених у ньому.

Опонентами виступили студенти Одеської юридичної Академії та Одеської морської академії.

За результатами турніру команда факультету № 1 ННIПК отримала цiннi подарунки та дипломи учасникiв.

Загалом турнір справив хороше враження, об’єднавши нову когорту майбутніх юристів та виявивши найбільш підготовлених і активних учасників. Без сумніву, в майбутньому будемо бачити їх імена серед державників, адвокатів, суддів, нотаріусів та прокурорів.