Участь студентів ОДУВС у Молодіжному Форумі «Одеса молодіжна 2017-2018»

20 листопада 2016 року відбувся Молодіжний Форум «Одеса молодіжна 2017-2018», у якому взяли участь студенти Одеського державного університету внутрішніх справ.

0qk3xmhvdamЗахід пройшов за ініціативою Молодіжної ради при Одеському міському голові та за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської міської ради.

Учасниками Форуму стали представники студентського самоврядування ОДУВС студент 3-го курсу факультету №4 Андрій Качевський та студентка 2-го курсу факультету №4 Валентина Поварчук.

Протягом двох днів студенти нашого вищого навчального закладу  працювали в групах, брали участь в дискусіях, обговорювали актуальні питання, обмінювалися досвідом, кращими ініціативами та проектами.

Наші вихованці досить часто беруть участь у подібних заходах та зборах, адже їх найголовніша мета – це  підтримка ініціатив активної молоді міста у всіх сферах життєдіяльності суспільства, розширення її участі у формуванні та реалізації міської молодіжної політики.