Участь спортсменів університету у Кубку України з універсального бою

З 1 по 3 грудня  2017 року в м. Хмельницький проходив Кубок України з універсального бою за участю понад 150 спортсменів, серед яких були й вихованці Одеського державного університету внутрішніх справ.

Спортсмени ОДУВС продемонстрували неабиякі результати та змогли вибороти призові місця, а саме:

у ваговій категорії понад 95 кг:

— рядовий поліції Георгій Діль, курсант 2-го курсу факультету № 1 − посів 2-ге місце;

у ваговій категорії до 90 кг:

— рядовий поліції Максим Прокопенко, курсант 1-го курсу факультету № 3 − посів 2-ге місце;

у ваговій категорії до 62 кг:

— рядовий поліції Віктор Яковлєв, курсант 1-го курсу факультету № 1 − посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 74 кг:

— рядовий поліції Олександр Гончаров, курсант 3-го курсу факультету № 3 − посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 80 кг:

— рядовий поліції Гарік Меграбян, курсант 2-го курсу факультету № 3 − посів 3-тє місце.

По закінченню, усі призери були нагороджені медалями та пам’ятними дипломами.

Вітаємо наших спортсменів з гідними результатами та бажаємо й надалі вражати усіх своїми спортивними досягненнями!