Участь спортсменів ОДУВС у Відкритому Ювілейному турнірі з армрестлінгу

03 грудня 2016 року в м. Миколаєві відбувся Відкритий Ювілейний турнір з армрестлінгу, у якому взяли участь курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Спортивний захід зібрав понад 50 кращих силачів з Миколаївської та Одеської областей. Перемогу для нашого університету виборювали вже досвідчені спортсмени, які гідно виступили і показали достойні результати.

Тож, Одеський державний університет внутрішніх справ представляли курсанти 4-го курсу факультету № 3 Максим Балабан та Владислав Ясинський. Так, у ваговій категорії до 70 кг  Максим Балабан посів 2-ге місце, а Владислав Ясинський – почесне 3-тє місце.

Зауважимо, що участь у такого роду спортивних змаганнях стала традиційною для курсантів та студентів нашого університету, адже метою проведення подібних заходів є пропагування серед молоді здорового способу життя, підвищення культури та етики, а також популяризація армрестлінгу як масового та доступного виду спорту.