Участь спортсменів ОДУВС у Чемпіонаті України з боротьби САМБО

З 8 по 10 грудня 2017 року в м. Києві спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у Чемпіонаті України з боротьби САМБО.

У спортивному заході завзято боролись понад 300 спортсменів зі всієї України, що дало їм можливість перевірити свої навички у даному виді спорту та позмагатись за першість.

У спортивному розділі, у ваговій категорії +100 кг:

— рядовий поліції Георгій Діль, курсант 2-го курсу факультету № 1 − посів 2-ге місце;

у ваговій категорії до 74 кг:

— рядовий поліції Олександр Гончаров, курсант 3-го курсу факультету № 3 − посів 5-те місце;

у ваговій категорії до 62 кг:

— рядовий поліції Віктор Яковлєв, курсант 1-го курсу факультету № 1 − посів 5-те місце.

У бойовому розділі, у ваговій категорії до 82 кг:

— рядовий поліції Максим Прокопенко, курсант 1-го курсу факультету № 3 − посів 5-те місце.

Тож, вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм не зупинятись на досягнутому, а впевнено йти до нових спортивних звершень.