Участь спортсменів ОДУВС у 9-му Одеському марафоні «Самоперевершення»

18 березня 2018 року в Центральному парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка відбувся 9-й Одеський марафон «Самоперевершення», у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

«Самоперевершення» – один з найвідоміших одеських пробігів, який проводиться щорічно. На вибір є кілька забігів – відстань 42 км можна пробігати тим, кому більше 18 років; 21 км і 10 км – для спортсменів віком понад 16 років, а 2 км – для тих, кому більше 14 років.

У рамках забігу представники вишу здійснили пробіг на дистанції 2 км і 10 км, показавши високий рівень спортивної майстерності, та, незважаючи на зимну погоду, все-таки продемонстрували гідні результати.

Так, за результатами змагань:

– на дистанції 2 км курсант 3-го курсу факультету № 3 Геннадій Грозов посів почесне 3-тє місце;

– на дистанції 10 км викладач Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» старший лейтенант поліції Олександр Крижевич посів 1 місце.

Ми вітаємо наших спортсменів та бажаємо не зупинятись на досягнутому й надалі гідно демонструвати свої спортивні навички та неперевершені результати.