Психологи університету взяли участь у планових дистанційних нарадах

Психологи відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету другий тиждень поспіль беруть участь у планових дистанційних нарадах працівників психологічних служб ЗВО МВС, які проводить начальниця відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу МВС України Ніна Лигун з метою обговорення нагальних питань.

На дистанційних нарадах відбувається обмін досвідом щодо налагодження роботи працівників психологічної служби в умовах карантину. Шляхом загального обговорення приймаються рішення щодо актуальних питань. Психологи ОДУВС розповіли про організацію дистанційного психодіагностичного вивчення під час карантину, так як впровадили це першими серед усіх ЗВО МВС, поділилися власним досвідом щодо проведення дистанційного флешмоба “Я-емоційний” серед курсантів перших курсів, що був приурочений до Всеукраїнського дня психолога та проводився в дистанційній формі, запропонували в якості нової ефективної взаємодії курсантів з психологом сервіси для створення інтерактивних вправ www.learningapps.org та інтерактивної дошки www.padlet.com .

Даний формат взаємодії дозволяє зробити роботу психолога ЗВО МВС більш ефективною, адже новітні форми взаємодії стирають межі та кордони, дозволяють приймати досвід колег, опрацьовувати та покращувати роботу психологічної служби університету з урахуванням потреб нашого часу.