Участь проректора ОДУВС у Міжнародній науково-практичній конференції у Словацькій Республіці

07–08 червня у місті Сніна (Словацька Республіка) відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Розвиток правової науки: механізми вибору та реалізації пріоритетів», в якій узяв участь проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Сергій Кузніченко.

Захід був присвячений святкуванню 5-річчя заснування наукового журналу «Visegrad Journal on Human Rights», який є першим міжнародним правовим виданням з питань права в межах країн Вишеградської групи.

e5e3fc77-9b2f-4295-b402-bf336a8a6b39Організаторами заходу виступили Панєвропейський університет, Центр українсько-європейського наукового співробітництва, Словацька громадська організація „Lex Pro Omnes” та Ужгородський національний університет. Святкування п’ятої річниці журналу та конференція відбулися в замку графині Терезії ван Дернатхів 1781 р. (м. Сніна, Словацька Республіка), який є вражаючим музеєм, одним з величних пам’яток міста, за участі вчених юристів з України, Чехії, Словаччини, Угорщини та Румунії, які займаються дослідженнями у галузі прав людини.

Збір учасників конференції розпочався у місті Ужгород 06 червня, куди гості прибули з усієї України. Вранці 07 червня всі учасники організовано вирушили до Словацької Республіки, де безпосередньо і проходила міжнародна науково-практична конференція.

Захід урочисто зі словами настанови відкривала мер міста Сніна Деніель Галандова. Після всіх слів привітання була розпочата основна частина наукового заходу – виступи учасників конференції, які представили результати власних досліджень. Після виступів відбулося вручення учасникам збірників доповідей, сертифікатів про участь у міжнародному науковому заході та пам’ятних подарунків від організаторів конференції.

Не залишились поза увагою й культурні заходи. Наступного дня, 08 червня, всі учасники конференції відвідали словацьке місто Кошице та з екскурсією прогулялися головною вулицею міста. Майже вся Головна вулиця є пішохідною зоною. Найбільшим і найкрасивішим у місті вважається Співаючий фонтан, який можна знайти в середині вулиці біля Державного Кошицького театру.

Посилання: https://cuesc.org.ua