Участь представниці університету в обговоренні питань реагування на випадки домашнього насильства

02 липня професор кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова взяла участь у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при Одеській обласній державній адміністрації.

img_20200702_111101Засідання відбувалось у режимі відеоселектору, на якому були присутні представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, а також виконавчих органів міських рад Одеської області. У засіданні також взяли участь представники поліції, юстиції, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.

img_20200702_105920На засіданні розглядались питання діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Болградського та Березівського районів Одеської області, а також виконання наказу МОН України від 02.10.2018 року №1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників з іншими органами і службами». Крім того, голова Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп представила результати проведеного моніторингу діяльності з протидії торгівлі людьми в Одеській області в 2019 році в рамках здійснення громадського контролю за виконанням політики з протидії торгівлі людьми. Також були обговорені пропозиції щодо підготовки до проведення в Одеській області Міжнародного дня протидії торгівлі людьми та Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, а також щорічної акції «16 днів проти насильства».

Особливу увагу представники координаційної ради звернули на важливість захисту від домашнього насильства дітей, зокрема тих, які стали свідками (очевидцями) домашнього насильства.