Участь представниці університету в конференції «Ґендерно-зумовлене насильство: від фактів до дії»

izobrazhenie_viber_2019-11-28_13-06-34izobrazhenie_viber_2019-11-28_13-01-0127 листопада доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Анастасія Берендєєва взяла участь в організованій Ґендерною секцією Секретаріату ОБСЄ та Координатором проєктів ОБСЄ в Україні конференції «Ґендерно-зумовлене насильство: від фактів до дії».

На цьому заході були представлені результати проведеного у 2018 році Дослідження ОБСЄ з питань добробуту та безпеки жінок в Україні. izobrazhenie_viber_2019-11-28_13-00-42izobrazhenie_viber_2019-11-28_13-01-12Конференція об’єднала науковців та національних партнерів із органів державної влади, представників міжнародних і неурядових організацій, зокрема, на конференції своїми думками щодо протидії ґендерно-зумовленому насильству поділилися міжнародні експерти країн-учасниць ОБСЄ, представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ, міжнародних організацій та посольств.

Конференція також стала платформою для презентації та обговорення накопиченого досвіду, отриманого від реалізації міжнародних ініціатив та проєктів, які направлені на боротьбу із насильством проти жінок та підтримку осіб, які постраждали від ґендерно-зумовленого, в т.ч. домашнього насильства.