• Українська
  • English
×

Участь представниці ОДУВС у семінарі із запобігання та протидії домашньому насильству

105006 червня керівниця Центру ґендерної освіти ОДУВС Олена Ковальова взяла участь у семінарі, присвяченому ролі системи охорони здоров’я в запобіганні і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

10499У семінарі взяли участь: члени робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі, представники департаменту охорони здоров’я Одеської міськради і керівники міських закладів охорони здоров’я.

10484В Одесі створено систему захисту і надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. У всіх районних адміністраціях Одеської міськради створено робочі групи з швидкого реагування на випадки домашнього насильства. На базі дитячої міської поліклініки № 3 створено єдиний в Україні кабінет дружнього опитування дітей, оснащений унікальним обладнанням, яке дозволяє опитати дитину один раз і надалі використовувати запис у судочинстві, запобігаючи додатковому психологічному травмуванню дитини.

Під час семінару Оленою Ковальовою було презентовано нормативно-правову базу з питань запобігання та протидії домашньому насильству.