• Українська
  • English
×

Участь представниці ОДУВС у робочій нараді з питань запобігання та протидії домашньому насильству

23 травня керівниця Центру ґендерної освіти ОДУВС Олена Ковальова взяла участь у робочій нараді з питань стану реалізації заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі в адміністративно-територіальних одиницях області, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яка відбулась під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського.

У нараді взяли участь заступники голів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, сільських, міських, селищних рад об’єднаних територіальних громад, представники суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі.

Під час наради розглядались питання щодо аналізу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, впровадження Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», міжвідомчої взаємодії та комплексного підходу щодо реагування на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Обговорено питання про стан реалізації заходів забезпечення виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на регіональному рівні. Також відбулася презентація національного законодавства з питань запобігання та протидії домашньому насильству.