Участь представниці ОДУВС у нараді з питань реалізації гендерної політики в Одеській області

Керівниця Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ Ковальова Олена взяла участь у нараді з питань реалізації гендерної політики в Одеській області, яка відбулась 28 вересня 2017 року в Одеській обласній державній адміністрації. До порядку денного було внесено два питання:

1. Утворення координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
  2. Погодження плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року в Одеській області.

До участі у нараді були запрошені всі залучені державні структури та громадські організації, зокрема Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та Центр гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ, який є партнером проекту «Підвищення ролі жінок у забезпеченні миру та безпеки в Одеській області».

22047746_1292024790905847_3232598143838613734_oНагадаємо, що метою проекту є підвищення ролі громадського суспільства щодо залучення жінок в усі сфери, які стосуються миру, безпеки і конфлікту, а також відповідальної позиції влади та громади по впровадженню локального плану дій відповідно до Резолюції № 1325 та моніторингу його виконання. В робочій зустрічі також взяли участь представники Управління освіти ОДА, Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Одеського обласного військового комісаріату, Південного управління прикордонної служби України тощо.

Саме синергія державного та громадського сектору, об’єднання зусиль науковців та практичних працівників сприяє забезпеченню безпеки в суспільстві та побудові України як правової та демократичної держави.