Участь представниць ОДУВС у тренінгу «Жінки. Мир. Безпека»

81Доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Наталя Гончарова, доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Вікторія Томіна та доцент кафедри кримінального процесу Ганна Мудрецька взяли участь у тренінгу для тренерів «Жінки. Мир. Безпека» (Гендерні аспекти конфліктів). Тренінг відбувся 3-4 вересня у м. Києві за підтримки координаторів проектів в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Під час тренінгу учасниками були розглянуті питання щодо формування розуміння гендерної складової безпеки, навичок ідентифікації гендерних потреб й інтересів у секторі безпеки, зокрема, в умовах конфлікту; опрацювання механізму реагування на різні потреби жінок і чоловіків у секторі безпеки та з питань безпеки.

Після закінчення тренінгу учасники отримали сертифікати відповідного зразка.