Участь представниць університету в онлайн зустрічі робочої групи з питань безпеки в Інтернеті

Сучасні діти все більше часу проводять в Інтернеті, особливо на шкільних канікулах. Тому важливо, щоб вони знали та дотримувались правил безпеки в Інтернет просторі. Як поліцейським донести до дітей цю інформацію, яку форму подачі інформації обрати в залежності від віку дитини, на яких правилах зробити особливий наголос, які інтерактивні методики використовувати при цьому? Саме ці питання обговорювались 02 червня під час онлайн зустрічі робочої групи з метою розробки ліфлетів для дітей з питань безпеки в Інтернеті.32

Робоча зустріч організована Консультативною місією Європейського Союзу в Україні в рамках імплементації проєкту з посилення громадської безпеки в Одеській області. Участь в онлайн обговоренні взяли співробітники КМЄС, представники патрульної поліції та громадських організацій. Від Одеського державного університету внутрішніх справ до складу робочої групи увійшли професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Олена Ковальова та доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Анастасія Берендєєва.