Участь представниць ОДУВС у Міжнародному жіночому дієвому форумі 2017

14 вересня в Одесі при підтримці Одеської міської ради та Одеської обласної державної адміністрації відбувся Міжнародний жіночий дієвий форум, присвячений темам гендерної рівності, громадянської активності сучасних жінок України та історичних постатей, пошуку ресурсів для реалізації соціальних ініціатив жіночих некомерційних організацій, громадських рухів, соціальних підприємців, активних громадян.

Основною метою даного заходу є впровадження Національного проекту по увічненню пам’яті українських жінок, які зробили суттєвий вклад в розвиток суспільства та благодійності.

Форум полягав у проведенні панельних сесій, дискусій, семінарів та тренінгів з питань розвитку системного благодійницького руху, гендерної рівності, стратегії посилення лідерського потенціалу жінок та видимості жінок у суспільстві, фандрейзінгу як системи пошуку джерел тощо.

Разом із представниками громадських організацій різних регіонів країни, органів державного управління, культури та мистецтва, експертами із організаційного та гендерного розвитку, жінками – лідерками у соціальному підприємстві участь у проведенні зазначеного заходу взяли доценти кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Ольга Ткаленко, Вікторія Томіна та ад’юнкт кафедри Олена Постол.img_7223

Присутніх привітав Одеський міський голова, який зазначив, що в Одесі не має жодної сфери діяльності (органів влади, дипломатичних відомств, бізнесу та ін.), де жінки не займають керівні посади, та підтримав ідею створення площадки вироблення ефективних рішень у питаннях, зв’язаних з громадянською активністю жінок, реалізацією соціальних ініціатив і проектів, які зможуть зробити нашу країну краще.