Участь представників вишу у конференції, присвяченій проблемам експлуатації як складової торгівлі людьми

img_8898img_87166-7 червня перший проректор університету Павло Берназ, т.в.о. завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Максим Корнієнко та завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Карен Ісмайлов взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії», яка проходила на базі Львівського державного університету  внутрішніх справ.

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли активну участь у обговоренні наступних питань:

1. Соціально-правові аспекти протидії торгівлі людьми.

img_9096img_90922. Міжнародний досвід протидії торгівлі людьми.

3. Кримінально-правові засоби протидії трудовій експлуатації.

4. Особливості розслідування злочинів, пов’язаних із трудовою експлуатацією як однією з форм торгівлі людьми.

5. Використання новітніх технологій як складової протидії торгівлі людьми.

6. Проблеми взаємодії правоохоронних органів у протидії торгівлі людьми.

Учасниками дискусії стали міжнародні експерти у сфері протидії торгівлі людьми, науковці закладів вищої освіти із різних регіонів України, представники Національної поліції, прокуратури, суду, прикордонної служби, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, а також громадських організацій.

img_9372 img_9337 img_9103 img_8661 img_8631 img_9240