Участь представників університету у засіданні Української Робочої Групи з дослідження психоактивних речовин

11-12 липня науково-педагогічні працівники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у проведенні 3-го засідання Української Робочої Групи з дослідження психоактивних речовин (УРГ ДПАР) в рамках проекту «ДІЯ-ЄС» за участю експертів проекту (Маріо Ріка, Даріуш Зуба, Гордій Сірий), Регіонального Координатора в Україні (Хосе Мануель Колодрас), представників Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України і повних та асоційованих членів УРГ ДПАР на базі національного університету «Одеська юридична академія».

На засіданні Української Робочої Групи з дослідження психоактивних речовин розглядалося ряд актуальних питань, серед яких зміст проекту «Порядок провадження діяльності, пов’язаної з обігом стандартних зразків наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, державними спеціалізованими установами – суб’єктами судово-експертної діяльності».

Також учасників засідання повідомлено про реєстрацію у Міністерстві юстиції України 24 червня 2019 р. за N 655/33626 наказу МОЗ  «Про деякі питання віднесення засобів і речовин до аналогів наркотичних засобів і психотропних речовин». Крім того, вивчався закордонний досвід, а саме: обговорювалося законодавство Польщі, яким врегульовано питання державної політики в сфері обігу психоактивних речовин, державного контролю цієї сфери, порядок віднесення речовин до контрольованих та інше.