Участь представників університету в “Ярмарці професій” в м. Білгород-Дністровський Одеської області

????????????????????????????????????????????????????????????????????????21 вересня в м. Білгород-Дністровський Одеської області представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у “Ярмарці професій”, метою якої було ознайомлення учнівської молоді з професіями, пов’язаними з порятунком життя та захистом громадян України. Захід відбувся в парку «Військової слави» для учнів 8-11-х класів міста та району.

Спільно з працівниками Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області, які демонстрували молоді та гостям заходу техніку, спецодяг, обладнання, необхідне майбутнім правоохоронцям під час виконання службових обов’язків, викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії університету Дмитро Афонін ознайомив присутніх з обладнанням слідчої валізи та роботою зі слідами на прикладі дактилоскопії.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Особливою родзинкою програми став виступ творчого колективу університету «Крок до зірок», який подарував усім можливість насолодитися талановитим виконанням відомих пісень. Окрім цього, спортсмени вишу продемонстрували прийоми рукопашного бою.

Орієнтація учнів на професії, які рятують життя та захищають громадян України, має велике значення в патріотичному вихованні молоді як повноцінних громадян України.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????