Участь представників ОДУВС в урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулись урочисті заходи з нагоди 27-ої річниці незалежності України, в яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_8287Церемонія розпочалася з Державного Гімну України. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав життя в боротьбі за суверенітет країни.

img_8279В урочистій атмосфері, яка панувала в залі, видатні мешканці Одеського регіону, серед яких: військові, будівельники, лікарі, освітяни, актори — отримали почесні нагороди з нагоди Дня Незалежності України.

Після урочистої церемонії присутні переглянули святковий концерт.

Слід зазначити, що відвідування подібних заходів сприяє національно-патріотичному вихованню курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, утвердженню любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу.

img_8286 img_8266 img_8263