Участь представників ОДУВС в урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_2536img_2543Церемонія розпочалася з Державного Гімну України. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав життя в боротьбі за суверенітет країни.

В урочистій атмосфері, яка панувала в залі, видатні мешканці Одеського регіону, серед яких: військові, будівельники, лікарі, освітяни, актори – отримали почесні нагороди з нагоди Дня Незалежності України.

Після урочистої церемонії присутні переглянули святковий концерт.

Слід зазначити, що відвідування подібних заходів сприяє національно-патріотичному вихованню курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, утвердженню любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу.

img_2504img_2507Разом з цим, курсанти-першокурсники насолодились найулюбленішими місцями Одеси. Дорогою від Оперного театру курсанти не в змозі були пройти повз Стамбульський парк – сучасний мальовничий сквер, який розташований під Приморським бульваром, праворуч від Потьомкінських сходів. Цей парк являє собою доглянуту зелену територію з газонами, різноманітністю квіткових клумб та місцями для затишного відпочинку.

Далі Потьомкінські сходи – по-перше унікальна споруда та найбільші в Україні сходи. По-друге, попри всі закони оптики, вони не звужуються, якщо дивитися згори вниз. Також наші вихованці сфотографувалися біля пам’ятника герцогу де Рішельє — бронзової скульптури, присвяченої першому одеському градоначальникові.

img_2520 img_2521 img_2524 img_2526 img_2527 img_2531  img_2541 img_2545 img_2548 img_2550img_2511img_2515