Участь представників ОДУВС в урочистому покладанні квітів до Меморіалу залізничникам

viber-imagem02 листопада 2017 року на території моторвагонного депо Одеса-Застава-1 представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу залізничникам, які загинули під час бойових дій на сході країни.

viber-iПрисутні вшанували пам’ять працівників магістралі, які загинули в ході антитерористичної операції, захищаючи територіальну цілісність України.

Учні одеської школи № 117 прочитали зворушливі вірші, присвячені болю та втратам війни, скорботі рідних за загиблими, а курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ виконали для усіх патріотичну пісню «Погони».

Завершилися збори покладанням квітів до пам’ятного меморіалу загиблим воїнам.