Участь представників ОДУВС у тренінгу з розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій

У триденному тренінгу для тренерів з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій (м. Київ), взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Артем Шелехов, майор поліції Карен Ісмайлов та підполковник поліції Максим Корнієнко.

img_6683Тренінг був організований OSCE Project Co-ordinator in Ukraine в рамках проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій» за підтримки урядів США та Канади.

img_6677Тренером тренінгу виступив закордонний експерт – професор Чікагського університету Лойола в Римі, старший міжнародний радник/консультант у Світовому Банку Джуліо Занетті.

В перший день тренінгу учасники презентували у доповідях стан впровадження в їх навчальних закладах навчального курсу з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій, який був розроблений за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

img_6756Також були розглянуті способи забезпечення та убезпечення доступу до ресурсів мережі Інтернет, як, застосовуючи інформаційні технології, можна ідентифікувати осіб, задіяних у злочинах торгівлі людьми. Також були розглянуті особливості огляду мобільних пристроїв комп’ютерної техніки з використанням безкоштовного програмного забезпечення.

viber-image4Другий та третій день тренінгу було присвячено обговоренню різниці в методиці викладання для різних вікових категорій слухачів, розробці навчального курсу, орієнтованого на отримання практичного досвіду, використанню у навчальному процесі методичних матеріалів, проведенню під час занять аналізу практичних прикладів та як організувати й провести роботу у навчальних групах.

Отримані під час участі у тренінгу знання та навички будуть використані для покращення рівня викладання в закладах вищої освіти МВС України тематики розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, під час навчання курсантів та підвищення кваліфікації працівників Національної поліції України.

43879076_1936677156407821_2753840009793503232_o  img_6679     viber-image5