Участь представників університету у тренінгу щодо запобігання та протидії домашньому насильству

17-19 жовтня завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції Максим Корнієнко та доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Анастасія Берендєєва взяли участь у тренінгу «Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство».

izobrazhenie_viber_2019-10-21_18-09-59izobrazhenie_viber_2019-10-21_18-10-07Тренінг  проводився  в рамках проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні «Підтримка Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству».

В рамках проведення тренінгу були розглянуті питання взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Значна увага була приділена висвітленню питань щодо структури та механізму проведення типової програми для кривдників, організації та впровадження корекційних програм.