Участь представників ОДУВС у тренінгу «Онлайн-дозвіл: як швидко, зручно і прозоро отримати дозвіл на спеціальне водокористування»

img_60838 жовтня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ пройшов тренінг за темою: «Онлайн-дозвіл: як швидко, зручно і прозоро отримати дозвіл на спеціальне водокористування».

img_6073Захід проводився з метою презентації підприємствам-водокористувачам, зацікавленим установам та організаціям сучасного напрямку отримання дозволу на спеціальне водокористування електронним способом. Треба зазначити, що такий спосіб унеможливлює виникнення корупційної складової та дозволяє зменшити час отримання документу дозвільного характеру.

img_6085Важливість цього заходу засвідчили також і представники нашого вишу, а саме: проректор ОДУВС Сергій Кузніченко, директор навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Олександр Михайлов, декан факультету №1 ННІПК Поліна Балтаджи, 84завідувач кафедри трудового, земельного та господарського права Володимир Дрішлюк та доцент кафедри трудового, земельного та господарського права Світлана Гоштинар.

На заході було розглянуто декілька питань, особливу увагу приділили обговоренню змін до деяких 85законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру, та поданню документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України». Про законодавчі вимоги щодо оформлення права спеціального водокористування розповіла доцент кафедри трудового, земельного та господарського права Ірина Григорецька.

По завершенню семінару представники Держводагенства та гості нашого вишу привітали керівництво і весь колектив Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем юриста.