Участь представників ОДУВС у тренінгу «Інноватика в освітньому процесі: професійно-орієнтована ділова гра «Лінія-102»

viber-imagep 26-27 жовтня 2017 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проходив тренінг «Інноватика в освітньому процесі: професійно-орієнтована ділова гра «Лінія-102»» за участі працівників практичних підрозділів Національної поліції, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів МВС України, а також здобувачів вищої освіти відомчих навчальних закладів МВС України.

22814523_1690911940983142_7799562936748742664_nОдеський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Артем Шелехов, а також курсанти нашого вишу.

viber-imagНа початку тренінгу учасники ознайомилися із теоретичною частиною, подивилися майстер-клас за участі курсантів ДДУВС. Учасників тренінгу було розділено на 4 групи, які працювали в реальному часі за принципом чергової частини та відділку поліції, ролі процесуальних осіб розподілилися шляхом проведення жеребкування. Викладачами навчального закладу було розроблено тематичні задачі, починаючи від незаконного заволодіння транспортним засобом, закінчуючи розбоєм, квартирною крадіжкою та вбивством. viber-iРозподіливши ролі, учасники завдань приступили до виконання своїх безпосередніх службових обов’язків.

Після навчання було підведено підсумки діяльності кожної команди та при перегляді інсценування викладачі, запрошені практичні співробітники, курсанти та студенти колективно проаналізували допущені тактичні, процесуальні та термінологічні помилки, удосконалюючи у такий спосіб навички поведінки в типових ситуаціях. Згодом за круглим столом відбулося дискусійне обговорення на тему «Інноватика в освітньому процесі: досвід та перспективи».

Учасники тренінгу отримали сертифікати про завершення навчання.

viber-imageneuviber-imageviber-imagez

(За матеріалами ДДУВС)