Участь представників ОДУВС у семінарі з питань запобігання і протидії корупції

img_20180329_175509_70428 – 29 березня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у дводенному семінарі з питань запобігання і протидії корупції для працівників закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС.

img_20180329_161326Захід пройшов у Національній академії внутрішніх справ. ОДУВС представляли провідний юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Ксенія Ковальова, професор кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки доцент підполковник поліції Максим Корнієнко, уповноважений з антикорупційної діяльності відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Євген Фортуна.

img_20180329_160935Під час семінару слухачі спільно з лекторами-викладачами академії та практичними працівниками у сфері антикорупційної політики розглянули низку питань щодо основних положень антикорупційного законодавства, а також отримали методичні рекомендації з організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів.

На завершення навчання слухачами було складено підсумковий залік у формі тестування, за результатами якого учасникам семінару було вручено посвідчення про підвищення кваліфікації.