Участь представників ОДУВС у семінарі-тренінгу для тренерів

12-13 квітня представники Одеського державного університету внутрішніх справ: доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник майор поліції Олена Ковальова та професор кафедри публічного управління та адміністрування кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Максим Корнієнко взяли участь у семінарі-тренінгу для тренерів, які брали участь у розробленні методичних матеріалів для поліцейських та їх апробації у межах проекту «Зміцнення системи підготовки та підвищення кваліфікації працівників поліції щодо захисту та забезпечення прав дитини», що реалізується за підтримки UNICEF Ukraine спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Національною поліцією України.

img_3664img_3680Робоча група з питань вдосконалення діяльності підрозділів Національної поліції України з питань захисту прав дитини була створена Наказом МВС №1018 від 12.12.2017 р. в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, національним партнером якого є Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Agriteam Canada Consulting Ltd.

Під час проведення тренінгу підводились підсумки проекту та шляхи його подальшої реалізації. Основною метою проекту є розвиток сталої моделі навчання співробітників Національної поліції України для ефективного виконання завдань щодо забезпечення прав та якнайкращих інтересів дитини. За час реалізації проекту було проведено безпосередньо 21 тренінг представниками ОДУВС з питань забезпечення та захисту прав дітей для патрульних поліцейських, інспекторів ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, слідчих, викладачів Академії патрульної поліції та курсантів.

По завершенню семінару-тренінгу Максим Корнієнко та Олена Ковальова отримали «ПОДЯКИ» від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за активну участь, рекомендації та експертизу у межах проекту «Зміцнення системи підготовки та підвищення кваліфікації працівників поліції щодо захисту та забезпечення прав дитини».

img_3491  img_3845 img_38630-02-05-359a1df1ff1fa19a191aa2ea0934541d863983e2ab55715f63da69c3d6dad884_1c6d95d823ef50