Участь представників ОДУВС у регіональному семінарі «Україна – НАТО: формула безпеки»

01 грудня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І.І.Мечникова відбувся регіональний семінар «Україна – НАТО: формула безпеки», у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Захід відбувся відповідно до затвердженої Указом Президента України від 21.02.2017 р. № 43/2017 Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки в рамках реалізації проекту «Україна-Солідарність-НАТО».

Метою Семінару є проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян України щодо політики та діяльності НАТО, ролі НАТО у зміцненні міжнародної стабільності і безпеки, основних засад взаємодії України з НАТО, стану та перспектив такого співробітництва.

Від Одеського державного університету внутрішніх справ у заході взяли участь курсанти, студенти, а також викладачі кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення ОДУВС: кандидат технічних наук, доцент Володимир Пядишев, Лев Лефтеров, В’ячеслав Деркач та науковий співробітник лабораторії Проблемних питань кримінального аналізу ОДУВС Микола Романюков.

Під час семінару порушувались актуальні питання євроатлантичної інтеграції України. Говорили про минуле, сьогодення й спільне майбутнє України та Альянсу. Тож, перші кроки до співпраці зроблені. На черзі – плідна робота на результат.