Участь представників ОДУВС у «Профорієнтаційному майстер-класі»

25 квітня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проведено «Профорієнтаційний майстер-клас», у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Захід відбувся серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста Одеси з ініціативи Одеської обласної служби зайнятості.

img_7662Метою інформаційно-розважальної зустрічі було акцентувати увагу шкільної молоді на питанні професійного самовизначення, яке сприяє вибору оптимального виду зайнятості.

Одеський державний університет внутрішніх справ представляв талановитий творчий колектив – вокальний ансамбль «Крок до зірок», який виконав всім відомі пісні, подарувавши присутнім гарний настрій та позитивні емоції.

Тож, такі заходи надзвичайно важливі, адже вони підвищують зацікавленість молоді до широкого спектру затребуваних і перспективних професій, сприяють професійній обізнаності молоді, підвищують мотивацію до праці і подальший розвиток професійної орієнтації учнівської молоді, спрямованої на професійне самовизначення, ефективне навчання та працевлаштування.