Обговорення проекту Концепції розвитку юридичної освіти

img_20190607_105443img_20190607_105423Днями декан факультету № 4  Одеського державного університету внутрішніх справ Поліна Балтаджи спільно з начальником навчально-методичного відділу вишу Олександром Сіфоровим взяли участь у Нараді-обговоренні проекту Концепції розвитку юридичної освіти, яка відбулась на базі Національного університету “Одеська юридична академія”.

Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров відповів на запитання керівників факультетів, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

До дискусії долучились представники Головного територіального управління юстиції в Одеській області, які висловили позицію Міністерства Юстиції України щодо перспектив розвитку юридичної освіти в контексті реформування системи освіти в Україні.