Участь представників ОДУВС у практичному семінарі з питань торгівлі людьми

13-14 грудня т.в.о. завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 2 підполковник поліції Максим Корнієнко та доцент кафедри Вікторія Томіна взяли участь у практичному семінарі «Зміцнення потенціалу правоохоронних органів України у боротьбі з торгівлею людьми» за ініціативою Міжнародної організації з міграції.

img_0395img_2016Під час семінару були розглянуті теми: «Відмежування злочину торгівлі людьми від суміжних злочинів», «Прокурорський нагляд за додержанням законів в оперативно-розшуковій діяльності та досудовому слідстві», «Актуальні питання захисту потерпілих», «Міжнародне співробітництво за фактами торгівлі людьми», «Практика взаємодії з правоохоронними органами щодо надання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми».

Модераторами практичного семінару виступили експерт Представництва МОМ в Україні Касько В.В., суддя Донецького апеляційного суду Никифоряк Л.П., прокурор першого наглядового відділу Генеральної прокуратури України Єгоров О.М., начальник відділу міжнародної комунікації ГСУ Національної поліції України Пустова О.В., заступник координатора Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні Горбунова О.Г., співробітник юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка доктор юридичних наук Орлеан А.М.