Участь представників ОДУВС у міжнародній науково-практичній конференції

Днями в м. Могилів-Подільському відбулась міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників», у якій взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ: ад’юнкт Жогов В. та курсант Таранюк В.

Тематичні напрями конференції:

1. “Якість освіти – індикатор рівня життя інформаційно-цифрового суспільства”;
  2. “Філософія сучасної вищої освіти: український контекст реформування”;
  3. “Професійна підготовка фахівця до діяльності в умовах інформаційно-цифрового суспільства”;
  4. “Самореалізація особистості за умов сучасних соціокультурних реалій”;
  5. “Інноваційний ресурс професійної практики в міжнародних та вітчизняних проектах /інституціях /організаціях”;
  6. “Інноваційний підхід до формування та розвитку професійної компетентності сучасного фахівця”.

Також під час візиту до відома студентів Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу було доведено інформацію щодо перспектив здобуття вищої освіти в університеті.