• Українська
  • English
×

Участь спортсменів ОДУВС у першості з легкоатлетичного кросу

12 вересня на одеському стадіоні «Динамо» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на першість Одеської обласної організації ФСТ “Динамо” України серед колективів фізичної культури, присвячені 95-й річниці заснування Фізкультурно-спортивного товариства  “Динамо” України.

20190912_110248У змаганнях взяли участь 69 працівників відомчих структур з 13 колективів фізкультури організації. У командному заліку збірна Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 4-те загальнокомандне місце.

У програмі змагань в особистому заліку учасники долали дистанції у 1000 м, 3000 м та 5000 м. Курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Трапезнікова Поліна взяла участь у забігу на дистанції 1000 м серед дівчат та посіла почесне 3-тє місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені спортивною формою з символікою «Динамо».