Медіація у системі з надання безоплатної правової допомоги

image2image430 вересня представники Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: викладач кафедри адміністративної діяльності поліції кандидат юридичних наук Олена Крижановська та доцент кафедри соціально-економічних дисциплін кандидат політичних наук Юлія Шмаленко взяли участь у підсумковій конференції «Медіація у системі з надання безоплатної правової допомоги».

Конференція проходила в рамках проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах», який реалізується Українською академією медіації, правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса та за підтримки українсько-канадського проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”.

На обговорюванні мова йшла про необхідні кроки щодо забезпечення доступу громадян до медіації, про переваги медіації як альтернативного способу вирішення конфлікту; про підготовку фахівців системи безоплатної правової допомоги до кваліфікованого пропонування медіації; про роботу пілотних кабінетів медіації у системі безоплатної правової допомоги; про виклики медіатора під час роботи з клієнтами.