Участь представників кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС в Осінній школі для викладачів «Права людини і кримінальне право»

320-23 листопада в м. Харкові відбулась Осіння школа для викладачів «Права людини і кримінальне право» на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Захід організовано за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні.

6Учасниками Осінньої школи стали 23 представники провідних закладів вищої освіти України. До участі в Школі, в результаті конкурсного відбору, було запрошено представників кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС: доцента кафедри кандидата юридичних наук підполковника поліції Рубан К.П. та старшого викладача кафедри Савельєву І.В.

4На Осінній школі обговорені актуальні проблеми, пов’язані з реалізацією прав людини в національному та міжнародному кримінальному праві. Перед слухачами школи з лекціями на актуальні теми виступили доктор приватного права та кримінальних наук університету Пантеон-Сорбонна (Université Paris Panthéon-Sorbonne) Ірина Гребенюк, голова відділу людського виміру 5Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Вольфганг Шпоррер, співробітники кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: академік НАПрН України, колишній суддя та голова Конституційного Суду України у відставці доктор юридичних наук, 2професор Юрій Баулін; кандидат юридичних наук, доцент Олена Харитонова; декан заочного факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Юрій Пономаренко; декан факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» кандидат юридичних наук, доцент Денис Азаров та керівник магістерської програми з прав людини Українського католицького університету кандидат юридичних наук, доцент Світлана Хилюк.

За результатами Осінньої школи Рубан К.П. та Савельєва І.В. отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Отриманий досвід та знання можуть бути реалізовані під час викладання навчальних дисциплін у Херсонському факультеті ОДУВС.