Участь представників кафедри кримінального процесу ОДУВС у ІІІ Міжнародному науково-практичному симпозіумі «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»

Завідувач кафедри кримінального процесу к.ю.н. Ганна Тетерятник та доцент кафедри к.ю.н. Ганна Мудрецька взяли участь у роботі ІІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який організував Університет Короля Данила спільно з Центральноєвропейською Ініціативою 12-13 квітня.

1218Симпозіум відбувся в Івано-Франківську уже втретє, метою заходу є аналіз стану протидії незаконній міграції та торгівлі людьми, виявлення і дослідження проблем незаконної міграції та торгівлі людьми, розроблення рекомендацій щодо удосконалення правового механізму протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.

В рамках симпозіуму відбулася робота наступних дискусійних платформ:

– причини та наслідки незаконної міграції та торгівлі людьми;

1921– роль інформаційних технологій у виявленні та розслідуванні злочинів, що пов’язані з незаконною міграцією і торгівлею людьми. ІТ як сфера, що сприяє незаконній міграції та торгівлі людьми;

– політика в сфері протидії злочинності, що пов’язана з незаконною міграцією та торгівлею людьми;

– окремі інструменти протидії незаконній міграції та торгівлі людьми (економічні, правові, мистецькі та ін.).

У симпозіумі взяли участь вчені, представники громадських організацій, працівники правоохоронних та судових органів, адвокатури, іноземні фахівці із Білорусі, Молдови, Румунії, Хорватії.