Участь представників Херсонського факультету ОДУВС у святковому концерті з нагоди Дня юриста

8 жовтня, з нагоди Дня юриста, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша привітали херсонських правників.

На честь професійного свята своє спеціальне відео-поздоровлення херсонським колегам надіслав Міністр юстиції України Павло Петренко, де щиро привітав служителів закону. До присутніх з теплими привітаннями звернувся заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь, начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський та ін.

На урочистих зборах були присутні представники обласної ради, обласної державної адміністрації, судів, юстиції, нотаріату, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокати, юрисконсульти, працівники Національної поліції України, прикордонної служби та ін.

3Кращі юристи Херсонщини були відзначені Почесними грамотами та Подяками голови облради, міського голови та Головного управління юстиції в області. Серед нагороджених були представники Херсонського факультету ОДУВС: завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін к.ю.н., професор полковник поліції Андрій Беніцький, доцент кафедри к.ю.н. підполковник поліції Катерина Рубан та професор кафедри к.ю.н., доцент Ірина Риженко.

Свій подарунок юристам, які працюють у різних сферах діяльності, зробив і творчий колектив театру – яскраві вокальні та хореографічні номери подарували усім присутнім святковий настрій.