216-17 березня 2018 року на базі Херсонського державного університету відбулася Третя Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Реформування правової системи України під впливом євроінтеграційних процесів». Ініціаторами проведення наукового заходу є юридичний факультет, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (м. Миколаїв) та Південний регіональний  науковий центр Національної академії правових наук України (м. Одеса).

5Учасників конференції привітали в.о. ректора Херсонського державного університету Наталя Тюхтенко, проректор з наукової роботи Сергій Омельчук, декан юридичного факультету Андрій Казанчан та завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Андрій Беніцький.

6Секційні засідання проводилися за такими напрямками:

1. Історико-теоретичні проблеми права і державного будівництва: світовий та вітчизняний досвід.

2. Стан та перспективи розвитку галузевого права в контексті євроінтеграційних процесів.

Підсумовуючи результати  наукової конференції, керівники секцій дійшли висновків, згідно з якими аналіз правових умов і правових інструментів поширення співпраці у межах асоціації між Україною та ЄС становить актуальну проблему сучасної науки міжнародного та європейського права та їх наукових надбань, що потребує наукового осмислення та впровадження в практичну діяльність.

На конференції виступили курсант 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС Учковська В.В. з доповіддю на тему: «Протидія статевим злочинам правоохоронними органами: історичний аспект» (науковий керівник: доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Рубан К.П.) та курсант 1 курсу Херсонського факультету ОДУВС Кириченко В.Д. з доповіддю на тему: «Характеристика кіберзлочинності» (науковий керівник: професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін к.т.н., доцент Р.В. Бараненко).