Представники Херсонського факультету відвідали Республіку Вірменію

photo5193030917801749073photo5193030917801749074З 11 до 13 червня в Освітньому комплексі поліції Республіки Вірменії проводилася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Кримінально-правові, кримінально-процесуальні та кримінологічні проблеми протидії злочинності неповнолітніх», в якій взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ: проректор ОДУВС – декан Херсонського факультету Олексій Соловей та фахівець Херсонського факультету майор поліції Дмитро Карбовський.

Мета конференція – обмін досвідом у підготовці майбутніх працівників правоохоронних органів та офіцерів поліції, а також налагодження академічних та наукових зв’язків з навчальними закладами системи МВС та проведення переговорів щодо напрямків подальшого співробітництва.

photo5193030917801749070photo5193030917801749071Під час урочистого відкриття конференції відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблих співробітників поліції. Протягом трьох днів учасники конференції виступали з доповідями. Олексій Соловей виступив з доповіддю на тему: «Аналіз і деякі шляхи покращення шляхів протидії злочинності неповнолітніх: український досвід дослідження», в якій було проаналізовано стан злочинності неповнолітніх в Україні, представлено динаміку, зареєстрованих злочинів в Україні, скоєних неповнолітніми, а також були визначені перспективи подальших досліджень у цьому напрямку.

Протягом візиту для учасників конференції було проведено ознайомчі екскурсії м. Єреваном та м. Эчміадзином, де вони завітали до найвизначніших місць, які належать до культурної спадщини Вірменії.

На урочистому закритті конференції всі присутні отримали дипломи учасників.